Bu sayfayı paylaş

Ankara’da Hava Durumu (16-22 Mayıs)Ankara bu hafta güneşli, bulutlu, yağmurlu ve rüzgarlı. İşte detaylar:

Bugün Ankara’da hava bulutlu ve sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde. Lodos var; fakat Salı gününden itibaren sona erecek, rüzgar kuzeyden esmeye başlayacak. Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağış var. Çöl tozları nedeniyle yağmur çamurlu yağabilir. Çarşamba’dan itibaren sıcaklık düşecek. Hafta boyunca nem oranı yüksek olacak.

16 Mayıs Pazartesi: Gündüz en yüksek 23-24 derece civarı. Ara ara bulutlu; ama çoğunlukla güneşli. Gece 9-10 derece civarı ve hava açık olacak.

17 Mayıs Salı: Gündüz en yüksek 23 derece, bulutlu ve ara ara yağmurlu. Gece en düşük 10 derece, hava açık, ara ara yağmurlu.

18 Mayıs Çarşamba: Gündüz en yüksek 20-21 derece. Hava parçalı güneşli ve ara ara gök gürültülü sağanak yağışlı, rüzgar kuvvetli. Gece en düşük 8 derece civarı, ara ara yağmurlu.

19 Mayıs Perşembe: Gündüz en yüksek 22 derece, kısmen güneşli, yağış beklenmiyor. Gece en düşük 6 derece, çoğunlukla açık.

20 Mayıs Cuma: Gündüz en yüksek 22 derece az bulutlu, ardından güneşli. Gece en düşük 8 derece, parçalı bulutlu.

21 Mayıs Cumartesi: Gündüz en yüksek 23 derece, hava çoğunlukla bulutlu, çok az yağış olabilir. Gece en düşük 9 derece, hava bulutlu.

22 Mayıs Pazar: Gündüz en yüksek 22 derece, bulutlar artacak. Gece en düşük 9 derece, bulutlu ve ara ara yağmurlu.

Gelecek hafta bu haftadan çok farklı olmayacak. Ankara’yı parçalı, yer yer çok bulutlu ve ara ara yağışlı bir hafta daha bekliyor. Bulut, yağmur, güneş üçlemesi yine hayatımızda olacak ve hava gündüzleri 20-25 derece arasında seyredecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız şimdiden kutlu olsun!

19-20-21-22 Mayıs tarihlerinde Ege ya da Akdeniz’e tatile gitmeyi planlıyorsanız, bölgelerde sıcaklıklar 25 derecenin üzerinde ve hava güneşli olacak. Güney Ege, İç Ege ve Akdeniz’de Toroslar’da kısa süreli ve yerel yağmurlar, toz taşıyan rüzgarlar, hatta zaman zaman kısa süreli fırtına ve trafikte aksamalar olabilir.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.