Bu sayfayı paylaş

Ankara’da haftaya yağmurlu başladık.Bu sabah yağmur var Ankara’da. Peki diğer günler hava nasıl olacak?

Kuzeyden gelen soğuk hava nedeniyle yurt genelinde hava mevsim normallerinin birkaç derece altında seyrediyor. Güneyden, Akdeniz’den gelecek sıcak hava basıncıyla Perşembe’den itibaren hava tekrar ısınacak.

Ankara’da iki gün yağmur var, hava mevsim normallerinin birkaç derece altında. Yarın için özellikle dikkatli olun; yurt geneliyle birlikte Ankara’da da gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Haftanın ikinci yarısı hava yine açık ve ılık olacak. Pazar günü tüm ülke ile birlikte Ankara’da ısınacak ve bol güneşli bir gün olacak. Kısacası hafta içi çalışmak, hafta sonu açık havada olmak için ideal günler.

Hafta içinde sabah ve akşamlar serin; fakat öğle saatleri ılık olacak. Bu hafta için de yağmurluktan tişörte bol seçenekli kıyafet hazırlayın ve yarın da şemsiyenizi unutmayın. Gece - gündüz farkı yine fazla, üşütmemeye gayet edin.

Ankara’da hava durumu:

25 Nisan, Pazartesi: Gündüz en yüksek 18-19 derece. Yağış gün boyu aralıklarla devam edecek. Gece en düşük 7-8 derece, hava açık olacak.

26 Nisan, Salı: Gündüz en yüksek 20-21 derece olacak. Gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Gece en düşük 4-5 derece, hava açık.

27 Nisan, Çarşamba: Gündüz en yüksek 18-19 derece. Parçalı bulutlu / kısmen güneşli bir hava bekleniyor. Nem oranı %89 olacak. Gece en düşük 5 derece ve hava açık olacak.

28 Nisan, Perşembe: Gündüz en yüksek 20 derece, hava güneşli olacak. Gece en düşük 5 derece olacak ve hava çoğunlukla açık.

29 Nisan Cuma: Gündüz en yüksek 22-23 derece, çoğunlukla bulutlu. Gece en düşük 7-8 derece ve yine çoğunlukla bulutlu olacak.

30 Nisan Cumartesi: Gündüz en yüksek 26 derece, çoğunlukla bulutlu. Gece ise en düşük 10 derece, hava açık olacak.

1 Mayıs, Pazar: Mayıs’ın ilk günü ile birlikte bol güneşi göreceğiz. Gündüz en yüksek 27 derece olacak. Gece en düşük 13 derece ve parçalı bulutlu olacak.

Sağlıklı, güzel bir hafta diliyoruz. Her şey gönlünüzce olsun...

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.