Bu sayfayı paylaş

Ankara’da haftanın hava durumuAğustos’un ilk haftasında Ankara’da hava nasıl olacak?

Hafta ortalaması 35 derece. Salı günü hava oldukça sıcak olacak. Sıcaktan ve aşırı güneşten etkilenenler Salı ve Çarşamba günleri dikkatli olmalı. Haftanın ikinci yarısında sıcaklıklar birkaç derece düşecek ve bugünün değerlerine dönecek.

1 Ağustos, Pazartesi: Bugün en yüksek 34 derece; fakat hissedilen sıcaklık 38 derece olacak. Gün içinde hava güneşli, zaman zaman az bulutlu. Rüzgarlar doğudan saatte 12 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 46 olacak. Bu gece sıcaklık en yüksek 19 derece ve hava açık olacak.

2 Ağustos, Salı: Yarın hava en yüksek 37 derece; hissedilen sıcaklık ise 40 derece olacak. Havanın güneşli olması bekleniyor. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 10 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 56 olacak. Yarın gece en yüksek 21 derece ve hava açık olacak.

3 Ağustos, Çarşamba: Gündüz en yüksek 36 derece civarı, hissedilen sıcaklık ise 40 derece olacak. Hava genellikle güneşli. Kuzeyden saatte 8 km hızla esen rüzgar biraz ferahlatacak. Nem oranı yükselecek ve % 43 olacak. Gece 20 derece ve hava parçalı bulutlu olacak.

4 Ağustos, Perşembe: Gündüz en yüksek 35 hissedilen sıcaklık ise 38 derece olacak. Hava genellikle güneşli, zaman zaman parçalı bulutlu ve bölgesel yağmur geçişleri olurken rüzgarlar kuzeyden saatte 20 km hızla esecek. Nem oranı % 64 olacak. Gecenin 18 derece ve havanın açık olması bekleniyor.

5 Ağustos Cuma: Sıcaklık birkaç derece düşecek. Gündüz en yüksek 34 derece, hissedilen sıcaklık 38 derece olacak. Havanın genellikle güneşli olması bekleniyor. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 15 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 53 olacak. Gece en yüksek 15-16 derece civarı ve hava genellikle açık olacak.

6 Ağustos Cumartesi: Gündüz en yüksek 35, hissedilen sıcaklık 38 derece, hava güneşli olacak. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 28 km hızla esecek. Nem oranı % 50 olacak. Gece havanın 15 derece ve çoğunlukla açık olması bekleniyor.

7 Ağustos, Pazar: Gündüz en yüksek yine 35 hissedilen sıcaklık 37 derece. Hava güneşli, zaman zaman parçalı bulutlu olacak. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 26 km hızla esecek. Gece havanın 15 derece ve çoğunlukla açık olması bekleniyor.

Güzel bir hafta diliyoruz.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.