Bu sayfayı paylaş

Ankara’da en sıra dışı Yeni Yıl Partisi Lokal71’de!Yeni yılı Ankara’da karşılayacaksanız, neden bir retro yılbaşı partisine katılmıyorsunuz? İşte Lokal’71‘deki retro yılbaşı partisinin detayları.

Bilirsiniz, “retro” bir dönemi tarif eden, spesifik kategoridir. Herkes birbirinin benzeri “klasik” yılbaşı organizasyonlarına katılırken, siz yeni yılı canlı DJ performansı ile “70‘ler, 80‘ler, 90’ların hitleri” eşliğinde kutlamak ister misiniz? Üstelik menü ve ikramlarında da fark yaratmış bir mekanda, Lokal71’de.Lokal’71’de Retro Yılbaşı Partisi 2016

Lokal’71 (Lokal Bilkent) sizin için Retro Yılbaşı Partisi 2016 ile; 70‘ler, 80‘ler, 90‘lar DJ performansı + nefis sokak lezzetleri ve ikramları” ile kalbinize hitap edecek bir gece hazırladı.

Yılbaşı partisinde;

Ordövr tabağı

Sokak lezzetleri

Kestaneli hindi

Sınırsız yerli içki ve meşrubat var ve fiyatı 140 TL.

Rezervasyon için 0312. 266 40 71’i arayın ve bu muhteşem partiyi kaçırmayın deriz. Gelmiş geçmiş tüm zamanların en güzel yılları olan 70‘ler, 80‘ler, 90‘ların duygu ve coşkusu; sokağın dayanılmaz lezzetleri tam da size göre olabilir, bir düşünün. Birbirini tekrarlayan sıkıcı yılbaşı kutlamalarından bıktıysanız, Lokal’17 Ankuva’da, hatırlatalım.AB kriterlerine uygun sokak lezzetleri Lokal’71’de

Öne çıkan lezzetler olarak Kokoreç çeyrek ekmek arası, Kokoreç yarım ekmek arası, Porsiyon kokoreç, Dürüm kokoreç, Midye tava çeyrek ekmek arası, Midye tava yarım ekmek arası, Porsiyon midye tava, Çeşme midye tava var Lokal 71’de. Köfte, ciğer, döner, sucuk-ekmek ve dürümleri de unutmamalı.Aslında genel konsept olarak Lokal‘71‘in menüsüne “sokak lezzetileri” hakim, tatmalı...Lokal’71 menüsünde başka neler var?

Lokal71‘e Retro Yılbaşı Partisi dışındaki zamanlarda da gitmenizi öneririz. AB kriterlerine uygun sokak lezzetleri, doyurucu ya da hafif lezzetler, salatalar, makarnalar, sıcak içecekler, tatlılar, pek çok içki, sıcak-soğuk içecek çeşitleri var menüsünde. Daha önce gitmediyseniz, ortamı da çok farklı ve hoş, görmeye değer.Çok açsan bayılacaksın + Dürümler + Çay ile kahve ile +Az açsan nefis + Sağlık için salatalar + Seri A makarnalar + Sıcak içecekler + Alkollü içecekler başlıkları altında sunulan lezzetler de ilginize çekecek. En iyisi siz Lokal71’e Retro Yılbaşı Partisi’ne katılın; 2016’da da tüm lezzetlerini keşfe devam edin.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.