Bu sayfayı paylaş

Ankara’da Doğalgaz Proje ve Kombide KALSİMAnkaralılar, doğalgaz proje ve kombi hakkında her konuda KALSİM’e danışabilirsiniz.

Yaz geldiğinde genellikle kombilerimizi unuturuz. Oysaki kombimiz ekonomik ömürünü tamamlamış olabilir; değiştirme ya da bakım gerekebilir.

Doğalgaz proje, kombi, tüm bireysel ısıtma sistemleri ile merkezi ısıtma sistemi ve kazan montajı işlerinizde önce Kalsim AŞ’ye danışmanızı; Kalsim’in ücretsiz teknik keşif hizmetinden yararlanmanızı öneririz.

Arabul Ankara olarak ofisimizin de ısınma sistemini yenileyen; projeden montaja, üründen sigortaya tüm işleri mükemmel bir titizlik ve incelikle yapan KALSİM AŞ’nin Genel Müdürü, sektörde 41 yıllık deneyim sahibi, çok başarılı işlere imza atmış olan Erhan Özen’i ziyaret ettik. Ziyaretimizde doğalgaz proje ve kombi çalışmaları konusunda sizler için bilgiler aldık.


KALSİM AŞ

Başkent Doğalgaz AŞ’nin 153 no’lu yetki belgesi ile;

  • Teknik şartnameye uymayan kombi, şofben, iç tesisat, ocak hortumu, sayaç bağlantısı, bina içi kolon tesisat, kazan dairesi bağlantıları, elektrik tesisat, baca bağlantıları, proje çizim ve onayını “sigortalı, eğitimli ekibiyle” anahtar teslimi maliyetlerini ücretsiz keşifle tercihinize sunuyor.
  • Ayrıca; tesisatlarınızın ısınma sorunları, radyatör eksikliği, hatalı tesisatlar, sirkülasyon bozukluğu, izolasyon eksikliği, tesisatın ses yapması, su eksiltmesi vb. sorunlarınızın tesbit ve çözüm maliyetlerini de tercihlerinize sunuyor.KALSİM Ankara’nın Doğalgaz Proje ve Kombi Uzmanı

Kalsim AŞ sektörünün en deneyimli ve güvenilir firmalarından. 1975 yılında Koç Holding Simtel Grubunun, Alman Rekord fabrikasından ithal ettiği “havagazlı kat kaloriferinin” tekniğine uygun montajları için kurulmuş. Bugüne dek 30.000’e yakın bireysel ısınma sistemi ile, yüzlerce merkezi ısıtma ve kazan montajı gerçekleştirmiş.

Bireysel ya da merkezi ısıtma sistemi sık yaptırılan / değiştirilen sistemler değil; dolayısıyla deneyimli, güvenilir, sağlam ve dürüst çalışan firmaya yaptırılmalı. Mühendislik, ustalık dört dörtlük; ürün, proje, ustalık, malzeme kalitesi en iyisi olmalı. Ekonomik nedenler, sağlık nedenleri, konfor, huzur bunu gerektiriyor. KALSİM AŞ kesinlikle güvenebileceğiniz bir firma. Planlı çalışıyor, söz verdikleri tarihte işleri tertemiz bitiriyorlar. Doğalgaz proje çiziminden; Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Viessmann, Bosch markalı ürünlere her şeyi danışabilirsiniz. Karar vermeden önce KALSİM AŞ’ye danışmanızı, ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmanızı öneriyoruz.


KALSİM AŞ Hizmetleri

1. Talep durumunda ücretsiz yapılacak teknik keşif. Kalorifer hesabı, malzeme boyutlarının saptanması vb. mühendislik hizmetleri. Isı kayıp hesabı, radyatör boyutu, radyatör grup adedi, ısıtıcı cihaz kapasitesi ve toplam maliyet, ödeme seçeneklerinin tercihe sunumu.

2. Anlaşma + Sözleşme + Montaj (Montaj süresi: 1,5 gün)

3. Montaj sonrası Başkent Doğalgaz AŞ proje çizim onayı + 1 yıllık sigorta + 2 yıllık cihaz - 5 yıllık tesisat - 10 yıllık radyatör garantisi çerçevesinde boya badanaya hazır olarak anahtar teslimi kullanıma sunum.

4. Yine Başkent Doğalgaz AŞ yetkisi çerçevesinde;

  • Evinizin ihtiyacı olan su ısıtıcıları, şofben, termosifon, güneş kolektörü, hidrofor, katı ve akaryakıtlı kat kaloriferi montajı ve yenilenmesi.
  • Doğalgaz tesisi girmemiş şehir dışındaki villaların/konutların/çiftlik evlerinin/fabrikaların yakıt ihtiyacı için Aygaz dökme gaz tankı montajı ve yenilenmesi.
  • Apartmanların bina içi doğalgaz ve su tesisatı montajı ve yenilenmesi.

5. Ev tipi tüm klimalar; Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Viessmann, Bosch klimalar için ücretsiz keşif ve cihaz tesbiti + Türkiye’nin her yerine montaj hizmeti ödeme seçenekleri ile hizmetinize sunum.

Doğalgaz proje, kombi, klima vb. ürün ve hizmetlere ihtiyacınız varsa bu sorunları çözmek için yaz ayları ideal. Arabul Ankara olarak biz KALSİM AŞ ile çalıştık. Deneyimli, bilgili, profesyonel, dakik, titiz, bir firma. Hiç düşünmeden tesisatınızı, evinizi emanet edebilirsiniz.


KALSİM AŞ Tel:

0312 229 2666

0312 229 0266

0312 229 8521

Faks: 0312 230 6960

KALSİM AŞ adres:

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No. 98/1 Maltepe Ankara

Firma hakkında detaylı bilgi için : Arabul Ankara / Kal-sim AŞ

Firma web sitesi http://www.kalsim.com/

kalsim, kal-sim , ankara kombi firmaları

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.