Bu sayfayı paylaş

Ankara bu hafta 3 gün yağışlıAnkara’da hava yine değişken.

Batıdan gelmekte olan yağışlı hava, hafta sonuna doğru Ankara’ya ulaşacak. Perşembe günü çoğalan bulutlar Cuma günü sağanak yağışa dönecek. Ankara Cumartesi, Pazar günleri de yağışlı olacak.

Sabahları oluşan pus havanın ısınmasını biraz engelliyor; ilerleyen saatler biraz daha sıcak olsa da akşamları ve geceleri yine soğuk. Haftanın nem ortalamasının % 35-77 arası olması bekleniyor.

Yağmur bereketinde geçireceğiniz güzel bir hafta diliyoruz.

6 Mart, Pazartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 15 derece, gece 2 derece. Hava az bulutlu ve zaman zaman güneşli. Rüzgar güneyden saatte 10 km hızla esiyor.

7 Mart, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 16 derece, gece 3 derece. Hava sabah saatlerinde puslu, ilerleyen saatlerde az bulutlu ve kısmen güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 13 km hızla esecek.

8 Mart, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 16 derece, gece 5 derece. Hava sabah saatlerinde puslu, ilerleyen saatlerde ara ara güneşli ve bulutlu olacak. Rüzgar güneyden saatte 15 km hızla esecek.

9 Mart, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 18 derece, gece 7 derece. Hava genellikle bulutlu olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 11 km hızla esecek.

10 Mart, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 15 derece, gece 4 derece. Hava, Ankara’nın batısında daha fazla olmak üzere, sağanak yağışlı olacak. Yağmur hafifleyerek gece de devam edecek. Rüzgar güney doğudan saatte 8 km hızla esecek.

11 Mart, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 14 derece, gece 2 derece. Hava aralıklarla yağmurlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 7 km hızla esecek.

12 Mart, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 13 derece, gece 1 derece. Hava bulutlu, zaman zaman yağmurlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 10 km hızla esecek.

13 - 19 Mart haftası: Pazartesi ve Perşembe yağış var. Diğer günler az bulutlu ve güneşli olacak. Hafta ortalamasının gündüzleri 13, geceleri 1 derece olması bekleniyor.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.