Bu sayfayı paylaş

ANKAFF Ankara Mobilya Fuarı açıldı.Bugün ANKAFF 2016 “4. Ankara Mobilya Fuarı” açıldı; mobilya ihtiyacınız varsa kaçırmayın.

ANKAFF “Mobilya ve sanatın buluştuğu fuar!”

1960’ta kurulan “Ankara Siteler” zaman içinde, 10 bine yakın mobilya üretim tesisi, yan sanayicileri ve mağazaları içine alan Türkiye’nin “Mobilya Sanayi Bölgesi” olmuş; aranan markaları yaratan bir merkez haline gelmiştir. Siteler’de el emeği, göz nuru ile yapılan mobilyalar birer “klasik” olmuş; tasarımı ve sağlamlığı ile ünlenmiştir.

Süreç içinde Ankara mobilyası “klasik, masif ve el işçiliği mobilya” dendiğinde ilk akla gelen marka olmuştur. Siteler’deki üreticilerden bir bölümü, farklı sanayi bölgelerinde daha büyük boyutlardaki fabrikalarına geçmişler; bir kısmı kendi markalarını yaratmışlar ve sayısız ülkeye ihracat yapmışlardır.

İşte bu fuarda Ankara mobilya üreticilerinin tümü de yer alıyor. ANKAFF 2016 - 4. Ankara Mobilya Fuarı’nda, yıllar içinde değişen ve gelişen “Ankara Mobilyası” üreticileri ve ürünleri ile ulusal ve uluslararası mobilya firmalarını “mobilyada fark yaratan tüm ürünleri” aynı çatı altında bulabilirsiniz. Klasik, avangarde, modern, ofis, bahçe, mutfak, banyo mobilyaları kategorilerinde tüm konseptlerde yeni ve yüzlerce modeli bir arada görebilirsiniz. Fuara, yurt içinden ve yurt dışından toptan alımlar için ithalatçıların gelmesi de bekleniyor.

ANKAFF’ta neler bulabilirsiniz?

Ev mobilyası

Oturma grupları

Bebek ve genç odası

Yatak ve baza

Duvar ve TV üniteleri

Ofis mobilyaları

Bahçe mobilyaları ve aksesuarları

Mutfak ve banyo mobilyaları

Sandalye çeşitleri

Aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler

Dekorasyon ve özel tasarım ürünleri

Aydınlatma

Döşemelik kumaş

Sektörel yayınlar

ANKAFF ziyaret gün ve saatleri

ATO Cogresium’da bugün açılan ANKAFF 2016’yı 6-9 Nisan tarihlerinde 10:00 - 20:00 saatleri arasında; 10 Nisan’da ise 10:00 - 19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

ATO Congresium

Söğütözü Cad. No: 1 Söğütözü Ankara Tel: 0312 285 0385

Düzenleyen

ANKAFF Ankara Mobilya Fuarı, GL Events’in Türkiye’deki markası GL Events Fuarcılık AŞ (Tel: 0312 286 0883) ile fuarcılık alanında, özellikle mobilya sektöründe deneyimli Arya Expo Fuarcılık (Tel: 0312 280 7737) işbirliğinde organize edilmekte.

Keyifli bir fuar gezmesi diliyoruz. Umarız fuarda gönlünüzden geçeni; hatta daha ötesini bulursunuz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.