Bize Ulaşın: +90 (312) 442 37 32
Bizi Takip Edin:
Bu sayfayı paylaş

Adrianopolis Times Online Store açıldı.Cem Adrian’ın sahibi olduğu Adrianopolis Times’ta yer alan saatler artık online mağazadan alınabilir.

Adrianopolis Times’ta Cem Adrian’ın yıllardır yurt içinde ya da yurt dışında turneye gittiği her yerden aldığı, bakımını ve onarımını yaptırarak hayata döndürdüğü, tasarımı ile ön plana çıkan, yüksek segmentten günlük kullanım için üretilmiş olanlara kadar onlarca erkek, kadın ve unisex saat bulunuyor. Adrianopolis Times’ta kol saatlerinin yanı sıra çok özel cep saatlerini de bulmak mümkün. Tümü de çalışır durumda. Hepsi de tasarım öncelikli.

Adrianopolis Times Online’da!

Adrianopolis Times online store açıldı. Kadın, erkek ve unisex kol saatlerinin yanı sıra cep saatlerini de görebilirsiniz. Adrianopolis Times’ta satışa sunulan mekanik, kurmalı ya da otomatik vintage ve antika saatleri online mağazadan inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Kimi saatlerin kutuları da orjinal ve kutularıyla birlikte satışta. Adrianopolis Times online store’da yer alan kategoriler:


1. Adrianopolis Times, Erkek Saatleri&Unisex

Cem Adrian’ın ince zevki ile seçilmiş, emeği ve özeniyle yeniden hayat bulmuş, çok özel tasarımlı, kurmalı ve otomatik “Rolex, Nacar, Longines, Zenith, Hislon, Cortebert, Omega, Singer, Milljonar, Vialux, Timex, Orient, Citizen, Technos, Kralına, Atomik, Arlon, Sancak, Raylon, Orallı, Velis, Kelton, Jupiter, Seiko, Tramway, Dako, Gmikron, Gruen, Tansa, Luxor, Vetur, Restel, Revue, Parat, Luga, Tressa, Bulova, Atlantic, Dugena, Gava, BWC Swis, Omax, Kienzle, Langel, Zeysa, Rotary, Le Gant, Junghans, Rubinet, Villard, Camy, Fantom, Egra, Armida, Kienzle, Revue, Bulova, Ulysse, Gerlanda” ve diğer birçok markanın vintage ve antika erkek & unisex kol saatini online satış mağazasından alabilirsiniz. Bu kategoride 80‘lerden saatler ve indirimli saatler de yer alıyor.2. Adrianopolis Times, Kadın Saatleri

Geçmişin zarif ve romantik günlerinden günlerinden hatıra “Technos, Thermidor, Jupiter, Gala, Hilson, Vialux, Royal, Nacar, Fortis, Mudu, Revue, Tissot, Mirvaine, Langel, Elgin, Movado, Lov Precision, Yanka, La Forge, Kralina, Junghans, Seiko, Juta, Silvana” kurmalı vintage ve antika kadın saatleri, yine Cem Adrian’ın tutkusu ile bir arada, online’da. Estetik, asil ve nadide saatlerden biri sizin olabilir ya da çok özel bir hediye olarak düşünebilirsiniz.3. Adrianopolis Times, Cep Saatleri

Dünyanın farklı yerlerinde üretilmiş, geçmişin asaletinden izler taşıyan, estetik ve vakur cep saatleri satışta. Zarif tasarımları, ince işçilikleri, artık bulunmayan özel malzemeleri ile bu saatler “saat kültürünün” belki de en özel örnekleri. Farklı bir yaşamın sıradışı kahramanlarından kalan son izler. Kullananı farklı bir kulvara taşıyacak en güzel ve nadide cep saatleri Adrianopolis Times online store’da.

4. Adrianopolis Times, Adrianopolis Müze

Cem Adrian, vintage ve antika saat tutkusu ile oluşturduğu koleksiyonunun bir kısmını “tutkusuna yeni alanlar açmak” üzere diğer saat tutkunlarıyla paylaşırken, vazgeçemediği örnekleri Adrianopolis Müze’de tutmaya devam ediyor. Bu saatler satışta olmasalar da, görmek isteyebilirsiniz düşüncesiyle Adrianopolis Müze’deler. Son derece estetik, özel tasarım, özel malzeme, özel üretim saatlerin “geçip giden güzel günlerin tanığı” olarak size anlatacakları var. Ayrıntılara artık kimsenin zaman ayırmadığı günümüz koşullarından biraz uzaklaşmanız; anılar, çağrışımlar, ince düşünülmüş ayrıntılarla mutlu olmanız için görmenizde yarar var.

5. Adrianopolis Times C&A Özel

Sadece birkaç saat... Nacar ve Ulysse Randin markalı... Özel tasarımlar... Cem Adrian’a özel...


Arabul Ankara / Adrianopolis Times

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.