Bu sayfayı paylaş

Adım sonbahar...Yeni haftada sonbahar etkisini hissettirmeye başlıyor.

Ankara’da hava Salı gününden itibaren birkaç derece daha serinleyecek; yağmur yağacak ve nem oranı yükselecek. Gündüzleri ılık, geceleri soğuk geçecek. Haftanın ortalaması gündüzleri 23 derece; gece-gündüz arasındaki fark ise 10 dereceden fazla olacak.

Mevsim geçişleri bazı hastalıkları da beraberinde getirmekte, dikkatli olmakta yarar var.

19 Eylül Pazartesi: Gündüz en yüksek 29 derece, hava çoğunlukla parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 16 km hızla esecek. Gece en yüksek 15 derece, hava çoğunlukla bulutlu olacak, yağmur başlayabilir.

20 Eylül, Salı: Gündüz en yüksek 26 derece, hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Hissedilen sıcaklık 29 derece. Rüzgarlar güney batıdan saatte 30 km hızla esecek. Gece en yüksek 17 derece, hava parçalı bulutlu / yağmurlu olacak.

21 Eylül, Çarşamba: Gündüz en yüksek 23 derece; hava çok bulutlu olacak, zaman zaman yağmur geçişleri yaşanacak. Hissedilen sıcaklık 25 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 15 km hızla esecek. Nem oranı % 77‘ye kadar yükselecek. Gece en yüksek 13 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

22 Eylül, Perşembe: Gündüz en yüksek 23 derece, hava az güneşli / çok bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 26 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 16 km hızla esecek. Gece en yüksek 11 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

23 Eylül, Cuma: Gündüz en yüksek 20 derece, hava az güneşli / parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 22 derece. Rüzgarlar güney batıdan saatte 20 km hızla esecek. Nem oranı % 86’ya kadar yükselecek. Gece en yüksek 10 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

24 Eylül, Cumartesi: Gündüz en yüksek 21 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 24 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 7 km hızla esecek. Gece en yüksek 8 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

25 Eylül, Pazar: Gündüz en yüksek 20 derece, hava az güneşli / parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 23 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 17 km hızla esecek. Gece en yüksek 7 derece, hava parçalı bulutlu olacak.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.