Bu sayfayı paylaş

29. Yapı Fuarı - Turkey Build Ankara Açılıyor20 - 23 Ekim 2016 tarihleri arasında, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçileri ile buluşuyor.

Bölgemizin en büyük ticaret buluşmalarından biri olan Yapı Fuarı- Turkeybuild Ankara, başta Ankara olmak üzere bölgedeki tüm firmaları, ilgili kamu kurumlarını, yatırımcıları sektör profesyonelleriyle buluşturuyor.

Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri Zirvesi

20-23 Ekim 2016 tarih aralığında açık olacak fuara yaklaşık 250 civarında firma katılıyor ve geçmiş yıllarda olduğu gibi 25 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Yapı Turkeybuild Ankara Fuarı Yem Fuarcılık AŞ tarafından düzenleniyor. Fuar firmasının geçen yılki fuar sonuç raporlarına göre 28. Yapı Fuarı- Ankara’yı 24,562 kişi ziyaret etti. Yine aynı rapora göre fuarda 1361 ürün ve 1284 marka sergilendi. Bu yılki fuarda da bölgede faaliyet gösteren firmalar en son ürün ve hizmetlerini bu fuarda sergileyecekler.

Yalıtımda Son Teknoloji: ClimateActivePaint

Fuara Arabul Ankara üyesi Teknolojik Yapı Merkezi’de katılıyor. Çevreye duyarlı yalıtım malzemeleri konusunda faaliyet gösteren Teknolojik Yapı Merkezi, bu fuarda yeni bir markasını da lanse edecek. Teknolojik Yapı Merkezi Genel Müdür’ü Aytaç Patoğlu, 10 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Alman SICC Coatings firmasının ürettiği bir dünya markası olan ClimateActivePaint yalıtım kaplamalarını Türkiye pazarına sunduklarını, ürün grubunun ülkemizdeki yalıtım sektörü için çok önem arzettiğini belirtti. Üretici firma SICC Coatings Genel Müdürü Waldemar Walczok’da Türkiye Distribütörü Teknolojik Yapı Merkezi’nin yanı sıra fuara katılacak.

Fuarda Ankara’da faaliyet gösteren pek çok firmanın yeni ürün ve hizmetlerini görebilir, yetkililirden detaylı bilgi alabilirsiniz. Online davetiyenizi aşağıda verdiğimiz linkten alabilirsiniz.

Ürün Grupları

Aktarım Araçları (Yürüyen Merdivenler, Asansör vb. ), Arıtma Sistemleri, Asma Tavan Sistemleri ve Aksesuarları, Bağlantı-Tespit Elemanları, Banyo-Mutfak Donanımları, Beton-Donatı ve Ekipmanı, Bilgisayar Yazılımları, Bina İçi Donanım, Mobilyalar, Bitirme Elemanları, Borular ve Yardımcı Ekipman, Boya-Vernik, Bölme Duvarlar, Cam ve Saydam Elemanlar, Cephe Kaplamaları, Çatı Kaplamaları, Çevre Düzenleme / Peyzaj, Döşeme Kaplamaları, Duvar Blokları ve Elemanları, Duvar Kaplamaları, Elektrik-Aydınlatma, Enerji, Gayrimenkul Pazarlama, Giydirme Cephe Sistemleri, Güvenlik Sist. ve Bina Otomasyonu, Hazır Harç ve Sıva Hizmetler, Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı, Isıtma-Havalandırma-İklimlendirme, İskele-Kalıp ve Ekipmanı, İş Makineleri ve El Aletleri, Kapı Sistem ve Aksesuarları, Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri, Merdivenler, Müteahhitlik Hizmetleri, Nalburiye, Panjur, Stor ve Jaluzi Pencere Sistemleri ve Aksesuarları, Prefabrike Elemanlar ve Aksesurlar, Profiller, Saunalar ve Yüzme Havuzları, Sektörel Yayınlar, Tasarım Hizmetleri, Tesisat Ekipmanı Yapım Sistemleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcılar, Bağlayıcılar, Yapısal Çelik Elemanları ve Aksesuarları, Yönlendirme Sist. ve Teşhir Elemanları

Fuar Online Davetiye için

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.