Bu sayfayı paylaş

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi KampanyasıEmlak Konut GYO'nun başlattığı kampanya ile 20 yıl vadeli konut kredisi.

Emlak Konut GYO 1 Şubat tarihinde “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” adıyla bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Türkiyede ilk kez 20 yıl vadeli konut satışı yapılabiliyor. Ev almak için ödenecek olan peşinat yüzde 20‘den yüzde 5’e çekildi. Kampanya Ankara, İstanbul, Konya, Denizli, Niğde ve Nevşehir’de yer alan 30 projede 15 bin bağımsız bölümü kapsıyor. Kampanya 60 ayda 0, 120 ayda yüzde 0,45, 240 ayda yüzde 0,79 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı veriyor. Kampanya 31 Mart’ta bitecek. Emlak Konut GYO bu kampanya neticesinde 2,5 milyarlık satış öngörüyor.

Kampanyaya giren Ankara Konut Projeleri

Ankara’da kampanyaya Başkent Emlak Konutları, Koordinat Çayyolu ve Sofa Loca projeleri giriyor. Emlak Konut GYO kredi için Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası ile anlaşmış durumda. Kampanyaya dahilinde örneğin 1+1 bir daireyi 240 ay taksitle alırsanız aylık taksiiniz 1,619 TL oluyor.

Başkent Emlak KonutlarıBaşkent Emlak Konutları, Turan Güneş ve Doğukent Bulvarının kesişim noktasında yer alıyor. Projede 1+1 den 6+1’e kadar daire seçeniği bulunuyor. Örneğin 100 bin liralık bir alımda 60 ay vade olursa vade farksız 1,333,00 TL taksit ödüyorsunuz. 120 ay vade olursa 0,45 oranlı vade farkı ile aylık 840,00 TL 24 Ay vadeyle alırsanız aylık 745 TL taksit ödüyorsunuz. Başkent Emlak Konutları’nın ödeme koşullarına buradan buradan ulaşabilirsiniz.

Koordinat Çayyolu KonutlarıAnkara Ümitköy’de bulunan Koordinat Çayyolu Konutları YP İnşaat tarafından satışa sunuluyor. Projede 1+1‘den 5+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Daire tipleri ve ödeme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sofa Loca KonutlarıAnkara’da Kampanyaya giren bir diğer proje Sofa Loca Konutları. Baş Yapı ve Solar Loca ortaklığındeki proje Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü yanında Konutkent kavşağında yer alıyor. Projenin ödeme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer illerdeki kampanyaya giren projeler:

Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.