Bu sayfayı paylaş

2 konser 1 mekan: SAMM’s bistroSAMM’s bistro’da artık haftada 2 konser verilecek.

Bir Hotel SAMM markası olan, Ankara konser ortam ve anlayışına yepyeni bir soluk getiren SAMM’s bistro’da cumartesi konserleri başladı.

Her hafta cuma akşamları caz konseri verilen SAMM’s bistro’da artık cumartesi akşamları da konser var.

Ankaralı caz, rock ve diğer müzik türlerinin tutkunlarından gelen yoğun talep ile, 6 yıldır pek çok caz ve rock sanatçısına sahnesini açan SAMM’s bistro’da artık cumartesi akşamları da farklı müzik türlerinde konserler verilecek.

Cazdan popüler müzik örneklerine; rock’tan akşam yemekleri eşliğinde dinleyebileceğiniz romantik müziklere kadar en iyi performanslar cumartesi akşamları SAMM’s bistro’da gerçekleşecek. Cuma akşamları yine caz, cumartesi akşamları ise dünyanın müziği çatısı altında farklı müzik türlerini birleştiren ve yorumlayan sanatçılar muhteşem performanslarıyla Ankaralı müzikseverlerle buluşacak.

Hoş, keyifli, kaliteli, lezzetli bir öğle ya da akşam yemeği için mutfağını sürekli yenileyen SAMM’s bistro, damak tadına önem veren Ankaralıları bekliyor. Profesyonel ekibiyle SAMM’s mutfak, sizlere en iyi hizmeti vermeye hazır.

Gökhan Somel Trio SAMM’s bistro’da

Bu Cumartesi akşamı SAMM’s bistro sahnesinde Gökhan Somel (b) Can Somel (vo. p) ve Sefer Can Zor (d) olacak.

Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı Viyolonsel mezunu, Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestrası çello sanatçısı, Memphis Üniversitesi Kompozisyon Bölümü master ve doktora mezunu, önemli caz topluluklarının deneyimli bas ve piyano sanatçısı, HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalı Bölüm Başkanı olan; yurtiçinde ve yurtdışında pek çok konser veren Gökhan Somel’i 28 Ocak akşamı Can Somel ve Sefer Can Zor ile birlikte dinleyeceğiz.

Dokuz yaşında piyano çalmaya başlayan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Korno Bölümünden mezun olan, İstanbul Devlet Opera Balesinde çalışan Ankara’nın genç, yetenekli, sevilen piyanist ve caz vokallerinden olan Can Somel de 28 Ocak akşamı SAMM’s bistro’da müzikseverlerle olacak.

Yine Ankara’nın genç sanatçılarından olan Sefer Can Zor, önce Hacettepe Üniversitesi Heykel Bölümünde, şimdilerde Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz bölümünde okuyan; plastik sanatlardan ses sanatlarına çok yönlü, çok yetenekli bir sanatçı. 28 Ocak akşamı performansıyla sizi etkileyecek.

Bu Cumartesi bir duayen, iki genç sanatçı SAMM’s bistro sahnesinde... Dinleyicileri muhteşem bir performans, muhteşem bir akşam yemeği bekliyor.

Kaliteli müzik ve çok özel lezzetler... SAMM’s bistro’nun özel ambiyansında müzik, eğlence, lezzetli yemekler... Hoş bir akşam olacak.

Konser başlama saati: 20:30

Rezervasyon için tel: 312 447 9000

SAMM’s bistro adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.