Bu sayfayı paylaş

Seymenler At Yarışı Koşusu yarın yapılıyorGeleneksel koşu yarın Hipodrom’da.

Ankara Kulübü Derneği ve Türkiye Joker Kulübü işbirliği ile düzenlenen Geleneksel Seymenler At Yarışı Koşusu yarın (11 Temmuz, Salı) yapılacak. Tüm Ankaralılara açık olan koşu, Ankara 75. Yıl Hipodromunda saat 17:30’da başlayacak. Türkiye Joker Kulübünün sitesinde yer alan bilgilere göre Grup: 3 ve yukarı İngilizler, Koşu cinsi: A 3, Mesafe 2100, Pist: kum, ikramiye: 115 bin. 1998‘de hizmete giren Ankara 75. Yıl Hipodromu, İstanbul yolu18. km Yeni Batı Mah. Yenimahalle’de.

1932’de Atatürk’ün isteği ile kurulan Ankara Kulübü Derneği, Başkent Ankara için sosyal ve kültürel pek çok çalışma yapıyor, projeler geliştiriyor, etkinlikler düzenliyor. Dernek, “Mehmedim” projesi ile gazi ve şehit yakınlarına hukuki, psikolojik, sosyal ve kültürel destek sağlıyor; “Ankaralılar el ele, gençler eğitime” fonu ile karşılıksız eğitim bursu veriyor; “Engelsiz bir hayat için el ele” sloganıyla engellilerin gereksinimlerini karşılıyor; ANEM Eğitim Merkezinde eğitim projeleri gerçekleştiriyor; farklı sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmalar yürütüyor. Derneğin Türkiye Jokey Kulübü ile düzenlediği “Seymenler At Yarışı Koşusu” da bu çalışmalardan biri.

İlçelerimizde şubeleri olan Ankara Kulübü Derneği’nin Genel Merkezi Bağdat Cad. Çamlıca Mah. 170. Sok. No. 2 Yenimahalle’de Tel. 0312 362 7305


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.