Bu sayfayı paylaş

Ankara’da hava durumu: 19-25 AralıkAnkara için haftanın hava durumu.

Ankara bu hafta da soğuk. Yalnız termometre sıcaklıkları değil, hissedilen sıcaklıklar da düşük; yüksek basınçtan dolayı gece-gündüz farkı fazla olacak.

Salı ya da Çarşamba kar atıştırabilir; Cuma kar fırtınası bekleniyor. Don ve buzlanma riski devam ediyor.

19 Aralık, Pazartesi: Gündüz en yüksek 2 derece, hava sabah saatlerinde sisli. Sis yarın sabah da etkisini sürdürecek. Rüzgar batıdan 6 km hızla esecek. Gece -9 derece açık olacak.

20 Aralık, Salı: Gündüz en yüksek 1 derece, hava bulutlu/zaman zaman kar yağışlı olacak. Yağışlar don ve buzlanmayı artıracak. Rüzgar batıdan 10 km hızla esecek. Gece -7 derece, hava az bulutlu olacak.

21 Aralık, Çarşamba: Gündüz en yüksek 2 derece; hava bulutlu/zaman zaman güneşli olacak, kar yağabilir. Rüzgar doğudan saatte 8 km hızla esecek. Gece -7 derece, hava bulutlu olacak.

22 Aralık, Perşembe: Gündüz en yüksek 2 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 15 km hızla esecek. Gece -5 derece, hava az bulutlu/zaman zaman kar yağışlı olacak.

23 Aralık, Cuma: Gündüz en yüksek 3 derece, hava çok bulutlu/zaman zaman kar yağışlı olacak. Rüzgar doğudan saatte 10 km hızla esecek. Gece -6 derece, hava bulutlu olacak.

24 Aralık, Cumartesi: Gündüz en yüksek 5 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 9 km hızla esecek. Gece -5 derece, hava az bulutlu olacak.

25 Aralık, Pazar: Gündüz en yüksek 3 derece, hava bulutlu olacak. Rüzgar doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece -7 derece, hava genellikle açık olacak.


26-31 Aralık haftası: Önümüzdeki hafta birkaç derece artış bekleniyor. Haftanın ortalaması 5 derece, hava genellikle güneşli olacak. Yılbaşı akşamı -2 derece, karla karışık yağmur yağabilir.

Güzel bir hafta diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.